Pezinok – N.Zámky ; zápas dvoch rozdielnych polčasov

ŠKH Agrokarpaty Pezinok – HC Štart N.Zámky 31:36 (10:20)

Pezinčania začali dobre – v 11. min. bol stav 6 : 6 . Následne začali kopiť vynútené technické chyby v útoku, boli vyvolané agresívnoupriestorovou obranou hostí . Z toho pramenili rýchle protiútoky hostí zakončované Stráňovskym a Verešom-stav 13:6.Pezinčania pokračovali v zakríknutosti – výsledok do polčasu o 10 gólov v prospech Nových Zámkov .
V 2.polčase zmenili pezinčania obranu na 2 + 4, “odpísali”  z hry Vereša a Pogányho – v útoku spresnili kombinácie a aj nasadenie hráčov , a výsledok sa dostavil . Druhý polčas vyhrali 21:16.
Početní priaznivci domácich napokon odmenili skvelé záverečné útočné akcie Feketeho,Illéša Balogha potleskom